Když jsem se dozvěděla o panenkách od Roberta Tonnera, doslova jsem se do nich zamilovala. Stále jsem se vracela na www.roberttonner.com a představovala jsem si, že jednou možná i já budu tak nádhernou panenku také mít. Díky manželovi, který mi panenku koupil a kamarádce, která mi ji objednala z Ameriky, jsem se dočkala.

Od 3.7.07 jsem hrdou majitelkou panenky, která se v originále jmenuje Endless Evening Kit. Je z kolekce 2007. Kromě šatů měla u sebe ještě černé korálkové naušničky a náramek, černé páskové střevíčky, punčocháče a stojánek. 
Tato panenka je větší než Barbie (měří 40 cm), takže je možné lépe propracovat detaily. Také je pohyblivější. Naaranžování je proto jednodušší a trochu přirozenější.
Nějakou dobu jsem kolem ní jen nesměle přešlapovala, než jsem pro ni vytvořila první "model". Šiji pouze ručně, bez šicího stroje. Vytvoření jednoho oděvu mi proto trvá déle. Někdy musí rozešitý kousek látky nečinně ležet v koutě a trpělivě čekat, až si konečně najdu chvilku na šití. Doufám, že se vám budou mé výtvory líbit a třeba v nich naleznete inspiraci.

A teď mi dovolte, abych vám jí představila. Pojmenovala jsem ji francouzským jménem Michelle.

                


     

     

   

 


 

TOPlist